motoger

Panel sterowania szyb Rover 45 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Panel sterowania szyb Rover 45 FL
Panel sterowania szyb Rover 45 FL

Sprzedawcy części do Rover 45:

giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto części poznań
auto części gliwice
giełda części
części moto2
moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części śląsk
moto2
części używane amerykańskie
auto szrot
auto czesci zamienne
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
części używane poznań
auto części zamienne
giełda części samochodowych
auto części
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań

Cena Panel sterowania szyb Rover 45 Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Rover 45 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Panel sterowania szyb. Wybierz części samochodowe z kategorii Wnętrze. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-07 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Panel sterowania szyb do Rover 45 FL jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Panel sterowania szyb Rover 45 FL 2.2 2004 kombi. Tanio Panel sterowania szyb Rover 45 FL 2.2 2004 kombi. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.2 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2005. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Rover. Ten model 45 stworzony został w takich wersjach jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem panel sterowania szyb . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Rover 45 wersja FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Rover 45. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Dowiedziałem się od kolegi że Rover 45 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover 45 bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Rover 45. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem panel sterowania szyb do 45. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej panel sterowania szyb. Zamontowałem panel sterowania szyb do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem panel sterowania szyb do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Rover 45. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć panel sterowania szyb. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Rover 45. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu panel sterowania szyb w Rover 45. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę panel sterowania szyb do Rover 45. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić panel sterowania szyb. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele panel sterowania szyb. Zobaczyłem na tym placu calutkie Rover 45 na części.  


KONTAKT

tanio Panel sterowania szyb Rover 45 FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Panel sterowania szyb Rover 45 FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl